تبلیغات
عشق بارونی - .................
درباره وبلاگ

خوشا به حال باران که روی شانه هایت آرام می گیرد
خوشا به حال باران که دست هایت را به سویش دراز میکنی....
مدیر وبلاگ : ساحل
پیوندها
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما کدوم رو باید انتخاب کرد؟؟؟کسی رو که دوسش داری یا کسی رو که دوستت دارهجستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

مرجع كد اهنگ


كد موسیقی برای وبلاگ

عشق بارونی
میان عاشقانه هایم قدم نزن اینجا نوشته ها انقدر بارانی اند که میترسم تمام لحظه هایت خیس شوند...
1393/04/6 :: نویسنده : ساحل        
لطفا این نوشته ها رو با آهنگ چشم من داریوش بخونید

شده حالت از خودت به هم بخوره؟
شده هی گند بزنی هی گند بزنی هی گند بزنی؟
شده انقد احمق باشی که از حماقت خودت بالا بیاری و بیفتی به جون دست و پاتو انقد چنگشون بزنی که زخمی و خونی شی؟
شده هرچی بگی هیچکس نفهمه نتونی درست منظورتو برسونی و هی با خودت بگی چرا من انقد بی عرضه و ابلهم آخه؟
شده نخوای اونی باشی که بقیه می خوان؟شده بخوای خودت باشی؟خود ِ خود ِ خودت
شده هر ساعت ِ روزو هر دقیقه و هر ثانیشو به این فک کنی آخه چرا هیچی اونجوری که باید باشه نیس؟چرا من همه جا اضافیم؟چرا پامو هرجا میذارم انقد همه چی خراب میشه و به هم میریزه که دلم میخواد فقط تو این وضع بمیرم و دیگه ادامشو نبینم؟
شده بدون اینکه حتی به چیزی فک کنی اشکات همین جوری واسه خودشون بریزن و اصن مغزت قفل باشه و حتی ندونی واسه چی داری گریه می کنی؟
شده بدونی خودت تنهایی می تونی زندگیتو بسازی اونم جوری که همه عالم و آدم از خوش بختیت انگشت به دهن بمونن ولی یه سری چیزا باشن که نذارن؟شده؟
شده از بس بهش فک کرده باشی بهترین روشی که میتونی خودتو باهاش بکشی انتخاب کرده باشی؟حتی انتخاب کرده باشی از کدوم جاده می خوای بری دریا و چقد می خوای بری جلو تا غرق شی و واسه آخرین بار کدوم آهنگو می خوای بشنوی؟
شده حالت از تنها بودن به هم بخوره حالت از بی کسی به هم بخوره دوس داشته باشی همیشه مهمونی باشه همیشه شلوغی باشه اما هرچی بگذره همه جا تنها تر و تنها تر بشی و دورت خالی تر بشه؟
شده اونقد خورد شده باشی اونقد له شده باشی که دیگه قدرت دفاع از خودتو نداشته باشیو با کوچیک ترین چیزی اشکات بریزن و صدات بلرزه و نتونی حرفتو بزنی؟
شده اونایی که تو دنیا واست بیشتر از همه چی ارزش دارن روزی هزار بار لهت کنن و هیچی ِ هیچی نتونی بگی؟
شده هی صبا که بیدار میشی واسه خودت انرژی مثبت بفرستی بگی همه چی عالیه همه چی بهترینه من چقد حالم خوبه  روزتو با این حرفا شروع کنی و هرجا میری لبخند بزنی و انرژی مثبت داشته باشی و همه رو دوست داشته باشی ولی همه یه جوری گند برنن تو حالت که شب با گریه چشاتو ببندی؟
شده بالاخره اونی که می خوای و پیداش کنی. دقیقا همونی باشه که یه عمر آرزوشو داشتی. صداش حرفاش افکارش دنیاش همه چیزش همونی باشه که میخوای. اما از خودت نا امیدش کنی؟شده بدونی با اینکه خودشه. خود خود لعنتیشه. همونیه که تو قصه ها با اسب سفیدش میاد و همه چی رو سفید و قشنگ می کنه اما بدونی آخرش هیچی نیس آخرش سیاهیه آخرش جداییه آخرش دوریه؟

می دونی؟ واسه من شده. اینا که چیزی نیس اینا بهتریناشه هزار برابر بدتر از ایناش شده. کاش از این میهن بلاگ لعنتی هم بندازنم بیرون و همین یه جارو هم دیگه نداشته باشم تا حرف بزنم و همه چی برسه به یه دریا و تمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام

دل هیشکی مثل من غم نداره مثل من غربت و ماتم نداره
نوع مطلب :
برچسب ها :